امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71066
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار لبنان، شیخ نعیم قاسم با اشاره به تشکیل دولت لبنان گفت: نمی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار لبنان، شیخ نعیم قاسم با اشاره به تشکیل دولت لبنان گفت: نمی توان از شراکت در اداره لبنان غافل شد و نمی توان درباره کشور تکروی کرد و یا کسی را کنار زد زیرا این شراکت است که کشور را به سمت و سوی نتیجه مشخصی پیش می برد اما راهکارهای دیگر این حرکت کشور را با مانع روبرو می کند.

وی افزود: ثبات سیاسی و امنیتی خواسته همگان است اما حمایت از فتنه انگیزان و فتنه گران و مشارکت در اقدامات یا توجیه نقشه های آنها همان چیزی است که امنیت کشور را برهم می زند و کشور را ویران می کند و سپس بر خود حامیان این فتنه گران نیز تاثیر منفی می گذارد.

شیخ نعیم قاسم گفت: ما خواهان برگزاری برنامه ها در وقت تعیین شده هستیم وامروز می خواهیم انتخابات ریاست جمهوری در موعد مقرر آن برگزار شود و در وضع قانون عادلانه انتخابات تسریع صورت گیرد.

وی تاکید کرد: مقاومت لبنان را از پیامدهای بحران سوریه محافظت کرد و اگر در میدان نبود، ممکن بود پیامدهای این بحران دامن لبنان را بگیرد و مقاومت بلایای مختلفی را از لبنان دور کرد.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: این حضور مقاوم باعث جلوگیری از دخالت خارجی در امور داخلی لبنان شد و ما به یک کشور مستقل و قوی معتقدیم و از ارتش لبنان برای ایفای نقش خود در سراسر خاک لبنان بدون استثنا حمایت می کنیم.

وی به پیروزی های اخیر در منطقه راهبردی القلمون سوریه اشاره کرد و گفت: این پیروزیها باعث کاهش زیاد خودروهای بمبگذاری شده (ارسالی به لبنان از این منطقه) و تروریستها شد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها