امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7112
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 119
هوشنگ پاکدل در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»‌ از اتصال فرودگاه امام خمینی (ره) به خط سراسری سوخت پالایشگاه خبر داد. پاکدل ...

هوشنگ پاکدل در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»‌ از اتصال فرودگاه امام خمینی (ره) به خط سراسری سوخت پالایشگاه خبر داد.

پاکدل از افتتاح خط سوخت سراسری پالایشگاه در این فرودگاه در آینده نزدیک خبر داد و افزود: فرودگاه امام خمینی (ره) برای دریافت سوخت مورد نیاز هواپیماها ‌با همکاری وزارت نفت به زودی به خط لوله سراسری متصل می‌شود.

مجری طرح توسعه فرودگاه امام خمینی(ره) تصریح کرد: طرح ساخت خط لوله انتقال سوخت به فروگاه امام خمینی (ره)، همزمان با ساخت این فرودگاه از سال‌ها پیش برنامه‌ریزی شده بود که به دلیل برخی مشکلات اجرایی تا‌کنون این خط به بهره‌برداری نرسیده بود.

وی تصریح کرد: هدف از راه‌اندازی این خط انتقال کلان، پایدار و ایمن سوخت هواپیماهایی که در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) سوختگیری می‌کنند و کاهش خطرهای جانی و زیست‌محیطی ناشی از حمل سوخت هوایی از طریق تانکرهای جاده‌ای است.

پاکدل با بیان اینکه تمام هزینه‌های عملیات اجرایی این خط 33 کیلومتری با قطار 10 اینچ از سوی فرودگاه امام پرداخت شده است، گفت: قبل از راه‌اندازی و انتقال مواد به فرودگاه، خط لوله به وسیله آب پیگرانی خواهد شد.

مجری طرح توسعه فرودگاه امام خمینی(ره) اظهار داشت: خط لوله  فرودگاه امام خمینی (ره) که وظیفه انتقال سوخت هواپیما از مرکز انتقال نفت منطقه تهران را به عهده دارد، پس از آزمایش‌های فنی و رفع مشکلات احتمالی، ‌به بهره‌برداری رسمی خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها