امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71150
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد کمالی‌نژاد، مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران درباره تعیین متراژ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد کمالی‌نژاد، مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران درباره تعیین متراژ غرفه ناشران عمومی در این دوره از نمایشگاه کتاب گفت: در حوزه ناشران عمومی محدودیت فضا بسیار جدی است. ناشرانی که از حد نصاب تعداد عناوین برخوردار باشند، متراژی برای آن‌ها تعیین شده است اما برای ناشرانی که آثار آن‌ها کمتر از حد نصاب است، به دلیل محدودیت فضا قادر به ارایه غرفه نیستیم.

وی افزود: در سال‌های گذشته برخی از ناشرانی که آثار آن‌ها به حد نصاب نمی‌رسید، اعتراض می‌کردند و ما مجبور می‌شدیم از فضای برخی از ناشران کم کنیم تا آن‌ها در نمایشگاه حضور داشته باشند اما امسال بنا نداریم چنین کاری را انجام دهیم. در این دوره از نمایشگاه ناشرانی که حد نصاب مشخص شده را رعایت نکرده باشند، قادر به حضور در نمایشگاه نیستند.

کمالی‌نژاد درباره نحوه متراژبندی غرفه‌ها در نمایشگاه گفت: نحوه تعیین متراژ غرفه‌ها برعهده کارگروه‌های تشکل‌های نشر بوده است. ضوابط متراژهای نمایشگاه مشخص هستند و کارگروه‌ها پیشنهادات خود را ارایه دادند و در برخی موارد تعدیل صورت گرفته است.

مدیر کمیته ناشران داخلی درباره زمان تحویل غرفه‌ها به ناشران گفت: از هفته اول اردیبهشت ماه غرفه‌ها به ناشران تحویل داده خواهد شد و ناشران می‌توانند نسبت به غرفه‌آرایی اقدام کنند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها