امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71179
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 59
سردار احمدرضا رادان در حاشیه سفر خود به گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت عزم و مدیریت جهادی را سرلوحه امور نیروی انتظامی در سال 93 عنوان ...

سردار احمدرضا رادان در حاشیه سفر خود به گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت عزم و مدیریت جهادی را سرلوحه امور نیروی انتظامی در سال 93 عنوان کرد.

وی اظهار کرد: یکی از افتخارات ما این است که سرباز ولایت هستیم بنابراین باید گوش به فرمان باشیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: مخاطب مقام معظم رهبری تمام مدیران مجموعه نیروی انتظامی بودند و ما باید صرف‌نظر از افزایش عِده و عُده اقدام‌های خود را بهتر و مناسب‌تر انجام دهیم.

وی افزود: نیروی انتظامی با احصای شعار مقام معظم رهبری نقش تعیین کننده‌ای در بخش مبارزه با قاچاق و مفاسد اقتصادی دارد.

رادان تامین امنیت صاحبان سرمایه درست، مقابله با قاچاقچیان و صاحبان سرمایه‌های نادرست و مقابله با برهم‌زنندگان نظم اقتصادی را از نقش‌های مهم نیروی انتظامی عنوان کرد.

وی اولویت‌های اصلی فرماندهی ناجا در سال جدید را مبارزه با سارقان و کاهش وقوع سرقت، امنیت اخلاقی و مبارزه با موادفروشان خرد و افزایش احساس امنیت مردم برشمرد.

جانشین فرماندهی ناجا با اشاره به تمهیدات پلیس در سال جدید، تصریح کرد: برخورد نیروی انتظامی با سارقان و موادفروشان خرد در سال 93 برخورد سختی خواهد بود.

وی با ابراز رضایت از عملکرد مجموعه پلیس گیلان خاطرنشان کرد: آغاز پلیس گیلان در سال 93 در بحث کاهش تصادفات و فوتی‌ها بسیار آغاز خوبی است و این روند قابل تقدیر بوده و باید ادامه یابد.

به گزارش فارس، سردار رادان در رأس هیئتی با حضور در گیلان عملکرد نیروی انتظامی را مورد بررسی قرار داد.

انتهای پیام/2300/ذ20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها