امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7118
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شیخ «محمد حسین» در بیانیه‌ای مطبوعاتی تاکید کرد: امیدوارم اعضای اتحادیه عرب تنها به محکومیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شیخ «محمد حسین» در بیانیه‌ای مطبوعاتی تاکید کرد: امیدوارم اعضای اتحادیه عرب تنها به محکومیت اکتفا نکنند، بلکه تصمیماتی سازنده را اتخاذ کرده و آن ها را به مرحله اجرا دربیاورند.

شیخ حسین تشریح کرد که تحرک فوری اتحادیه عرب برای دفاع از مسجد مبارک الاقصی و حمایت از ساکنان قدس در مقابل جنایت های شهرک نشینان صهیونیست تحت حمایت دولت تندرو راست گرای عبری جزو وظایف و مسئولیت های اصلی این اتحادیه به شمار می رود.

وی تاکید کرد که قدس و مسجد الاقصی در معرض عملیات یهودی سازی گسترده دشمن صهیونیستی قرار دارند و حمله هفته گذشته شهرک نشینان و نظامیان رژیم صهیونیستی به این مسجد مبارک که 3 روز به طول انجامید و بازداشت بنده که 6 ساعت تحت بازجویی بودم، بیانگر خطرات و تهدیداتی است که مقدسات اسلامی در قدس اشغالی با آن رو به رو خواهند بود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، مفتی قدس ضمن اشاره به اینکه جنایت های اخیر صهیونیست ها علیه قدس و مسجد الاقصی اقدامی در راستای محک فلسطینیان برای ارتکاب جنایت هایی گسترده تر علیه این شهر مقدس در آینده و شناسایی نوع واکنش به این جنایت ها بود، تصریح کرد که اتحادیه عرب باید تصمیماتی اتخاذ کند که بتوان آن ها را در تمامی عرصه های قانونی به مرحله اجرا در آورد و از طریق آن بتوان دشمن صهیونیستی را به احترام به ادیان مختلف و قوانین بین المللی ملزم نمود.

شیخ محمد حسین عنوان کرد که اتحادیه عرب نماینده بسیاری از کشورهای عربی است و تصمیمات صادره از این اتحادیه باید به مرحله اجرا برسد و این اتحادیه تا زمان اجرای کامل تصمیمات و احکام خود باید همواره پیگیر آن باشد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها