امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 712
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 437
آیت الله سید هاشم حسینی‌بوشهری در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در دشتی اظهار داشت: من نجابت و عزت نفس مردم را حقیقتا تمجید می‌کنم. نماینده مردم استان ...

آیت الله سید هاشم حسینی‌بوشهری در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در دشتی اظهار داشت: من نجابت و عزت نفس مردم را حقیقتا تمجید می‌کنم.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: مردم ما مردم قانعی هستند و می‌گویند که این اتفاق، مقدر الهی بود و ما باید شکیبا و صبور باشیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم گاهی تلقی می‌کنند شاید کوتاهی‌های ما نسبت به وظایفی که در مقابل پروردگار داشته‌ایم موجب شده که به این امتحان مبتلا شویم.

حسینی بوشهر افزود: ادبیات مردم یک ادبیات کاملا دینی است و نشأت گرفته از عمق باورها و اعتقادات مردم است.

وی ادامه داد: به نظر بنده این سرمایه‌ای است برای مسئولان ما که خدمت به مردمی می‌کنند که این مردم از بن دندان یک سلسله باورهای اعتقادی دارند که با هیچ چیز آن را معاوضه نمی‌کنند.

حسینی بوشهری یادآورشد: حضور مردمی که به عنوان کمک آمده‌اند و حضور مسئولان در این منطقه حضور چشمگیری است و نه تنها از استان بوشهر از استان‌های همجوار هم به خاطر حس نوع دوستی به کمک زلزله زدگان آمده‌اند.

وی گفت: امکانات اولیه از قبیل چادر و مواد غذایی و آب در این منطقه محسوس است و به عینه شاهد این هستیم که امکانات از استان‌های مختلف و سراسر کشور به سمت این منطقه سرازیر شده است.

حسینی بوشهری افزود: آنچه نیاز به دقت و تحمل دارد این است که شرایط کسانی که داغدیده و مصیبت زده‌اند طیبعی نیست و  نیاز به ملاطفت، محبت و همدلی دارند.

وی اضافه کرد: مسئولان و مردم به کسانی که وارد یک بحران می‌شوند قصد کمک دارند و امید است که ساز و کار را به گونه‌ای طراحی کنند که تسکین دهنده آلام مردم و مشکلات آنها باشد.

وی یادآورشد: مسئولان و کسانی که می‌خواهند کمک کنند باید آسیب‌ها را شناسایی کرده و متناسب با مشکلاتی که دارند چاره اندیشی کنند.
انتهای پیام/66001/و30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها