امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71200
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسکندر مومنی در سفر به استان گیلان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی با ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسکندر مومنی در سفر به استان گیلان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی با اشاره به کاهش سوانح جاده ای در کشور گفت: خوشبختانه سوانح جاده ای در کشور نسبت به 3 سال گذشته کاهش قابل توجهی داشته و از آنجایی که مطالبه مقام معظم رهبری هم کاهش سوانح است، باید در این راستا تلاش بیشتری کنیم.

وی افزود: ما برای نوروز امسال کارهای خود را در 3 مرحله انجام دادیم، در مرحله اول که از قبل اسفندماه 92 آغاز شد پلیس راهور طراحی برنامه های خود را برای نوروز انجام داد و در این زمینه حدود نیم میلیون نفر بسیج شدند.

سردار مومنی با اشاره به مرحله دوم گفت: در اسفندماه 92 اطلاع رسانی گسترده ای توسط رسانه ها در خصوص سفرهای نوروزی صورت گرفت و در نهایت در گام سوم که از 25 اسفندماه آغاز شد ما بحث اجرا و نظارت را در دستور کار خود قرار دادیم.

رئیس پلیس راهور ناجا ضمن قدردانی از تمامی دستگاه های فعال همچون نیروی انتظامی، اورژانس، راهداری و آتش نشانی، گفت: در مجموع از 25 اسفندماه تاکنون حجم سفرهای نوروزی 3 درصد افزایش پیدا کرده و پیش بینی ما این است که این روند همچنان افزایش پیدا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها