امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71201
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 128
محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به شهادت یکی از مرزبانان گروگان

گرفته شده کشورمان توسط گروهک جیش‌العدل و آینده روابط ایران با پاکستان، اظهار داشت: دولت پاکستان باید پاسخگوی همه این مسائل باشد.

وی با بیان اینکه همه اقدامات لازم برای آزادی مرزبانان چه در سطح دیپلماسی و چه در ابعاد دیگر انجام شده است، افزود: این شرایط برای ما تا یک حدی قابل تحمل است ولی بیشتر از آن قابل تحمل نیست و دولت پاکستان قطعاً باید مواضع خودش را روشن کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد:‌ دولت پاکستان یا بر شرایط اشراف دارد و خودش اقدام می‌کند یا اینکه اجازه دهد ما اقدامات لازم را انجام دهیم؛ این شرایط قابل قبول نیست، دولت پاکستان یا به دلیل عدم اشراف بر شرایط یا ضعیف بودن سیستم اطلاعاتی و امنیتی و یا نفوذ سیستم‌های تروریستی در دستگاه‌های اطلاعاتی‌اش نمی‌تواند اقدام صحیح و درستی انجام دهد لذا ما باید یکسری اقداماتی انجام دهیم تا بتوانیم با این گروهک مقابله کنیم.

وی تصریح کرد: اگر دولت پاکستان راضی به ورود ایران برای آزادی مرزبانانش نشود، از طریق مجامع بین‌المللی جدی‌تر ورود پیدا می‌کنیم.

جوکار در پایان با اشاره به آخرین اخبار از اقدامات انجام شده برای آزادی مرزبانان کشورمان، خاطرنشان کرد: رایزنی‌ها در این زمینه همچنان ادامه دارد، ولی به نظر می‌رسد رایزنی‌های سیاسی فایده و نتیجه‌ای ندارد و باید اقدامات عملی برای آزادی این مرزبانان انجام شود.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها