امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71234
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۶
تعداد بازدید: 70
سید باقر حسینی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: گروهک تروریستی جیش‌العدل جا و مکان مشخصی ندارد که بشود به صورت مستقیم با آنها ...

سید باقر حسینی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: گروهک تروریستی جیش‌العدل جا و مکان مشخصی ندارد که بشود به صورت مستقیم با آنها وارد مذاکره شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: فقط باید از طریق دولت پاکستان موضوع را پیگیری کنیم.

این مسئول با بیان اینکه دولت ایران باید از آنها بخواهد که ما مرزبانان را زنده می‌خواهیم، اذعان داشت: تجربه نشان داده که مملکت ما از ناحیه پاکستان بسیار ضربه خورده است.

حسینی بیان داشت: پاکستان باید در قبال آزادی مرزبانان ایرانی پاسخگو باشد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت ما باید از پاکستان سلامت سایر مرزبانان را مطالبه کند؛ در غیراینصورت بر خود واجب می‌دانیم وارد عمل شویم، چراکه امنیت کشور ما از ناحیه پاکستان مورد تهدید قرار گرفته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کشور پاکستان که ارتش و نیرو دارد چرا هیچ اقدامی برای مقابله با تروریست‌های تکفیری نمی‌کند؟ اگر نمی‌تواند وارد شود، اجازه بدهد ما وارد شویم.

این مسئول اذعان داشت: اگر یک آمریکایی در گوشه‌ای از دنیا مورد تهدید واقع شود حتی جوامع بین‌المللی برای دفاع از وی به پا می‌خیزند، اما هم‌اکنون جان چند مرزبان ایرانی در خطر است و هیچ کدام از هزینه‌ها و رایزنی‌ها به نتیجه مطلوب ختم نشده است.

حسینی در پایان متذکر شد: برای آزادی مرزبانان باید به پاکستان مهلت داده شود و پس از مهلت مقرر اگر اقدامی صورت نگرفت، ایران خود برای آزادی مرزبانان ایرانی اقدام کند.

انتهای پیام/75004/ذ30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها