امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71251
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۶
تعداد بازدید: 44
سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهادت علی خلیلی را درسی بزرگ ...

سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهادت علی خلیلی را درسی بزرگ برای همه ملت ایران خواند و گفت: درسی که  باید از شهادت این طلبه شهید بگیریم آن است که همه نسبت به بحث فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر  توجه بیشتری انجام دهند.

وی با اشاره به اهتمام مردم متدین و مسئولان در زمینه رواج فرهنگ امر به معروف ونهی از منکر در جامعه اظهارداشت: در جامعه اسلامی نباید مجرمان و متخلفان احساس آرامش کنند و اگر تخلفی صورت گرفت همه مردم باید واکنش نشان دهند چرا که اگر در جامعه بی‌تفاوتی حاکم شود مجرمان گستاخ‌تر می‌شوند هرچند حضور مردم ناقض حضور مسئولان نیست و همه مسئولان اعم از مراجع قضایی، انتظامی و ستاد امر به معروف در این زمینه ترویج این فرهنگ فعال باشند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که خون شهید موجب شود که فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سالی که رهبر معظم انقلاب، فرهنگ را به عنوان یکی از اولویت‌های امسال نامیدند، ترویج شود.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها