امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71255
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۶
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،سیدحسین هاشمی استاندار تهران در حاشیه مراسم ترحیم والده معاون سیاسی وزارت ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،سیدحسین هاشمی استاندار تهران در حاشیه مراسم ترحیم والده معاون سیاسی وزارت کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اقدامات استانداری تهران در راستای تحقق شعار «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» گفت: پایتخت باید برای تحقق شعار رهبر انقلاب پیشتاز باشد.

وی در ادامه با اشاره به حضور تعداد قابل توجهی از دارندگان کارت‌های بازرگانی و همچنین افراد نخبه در سطح استان اظهار داشت: ما در همین راستا اولویت تحقق شعار سال را به استان تهران می‌دهیم.

هاشمی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته اولین جلسه را به اتاق بازرگانی در اسفندماه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار کردیم، گفت: جلسه بعدی را نیز در آینده نزدیک تشکیل خواهیم داد.

استاندار تهران افزود: شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی برای تحقق شعار سال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که ما در اسفند ماه سال گذشته جلسه شورای گفت‌وگو را برگزار کردیم.

هاشمی همچنین از تشکیل مرکز جذب سرمایه‌گذاری در استان تهران خبر داد و افزود: مقدمات تشکیل این مرکز فراهم شده و همه دستگاه‌‌های مربوط به بحث سرمایه‌گذاری در آن حضور دارند؛ با تشکیل این مرکز افرادی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند با مشکل مراجعه به چند اداره مواجه نمی‌شوند.

به گزارش فارس، بعدازظهر امروز مراسم ترحیم والده سیدکاظم میرولد معاون سیاسی وزارت کشور در مسجد نور میدان فاطمی برگزار شد. 

عبداللهی معاون امنیتی وزیر کشور،  هاشمی استاندار تهران، ترکان مشاور ارشد رئیس‌جمهور، حسین فریدون دستیار ویژه رئیس‌جمهور، سلطانی‌فر رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، آخوندی وزیر راه، صالحی‌منش استاندار قم و جمعی از شخصیت‌های سیاسی در این مراسم حضور داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها