امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71258
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۶
تعداد بازدید: 85
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حسن روحانی رییس‌جمهور در پی بازدید خود از مجتمع خدمات بهزیستی انقلاب در نخستین روز ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حسن روحانی رییس‌جمهور در پی بازدید خود از مجتمع خدمات بهزیستی انقلاب در نخستین روز سال ۱۳۹۳، صبح امروز (سه‌شنبه) در دیدار نوروزی برخی از وزرا و معاونین آنان که علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و معاونین وی نیز حضور داشتند بر پیگیری جدی مشکلات نوجوانان این مجتمع تأکید کرد.

برپایه این خبر حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار، بازدید از شیرخوارگاه شبیر و مجتمع بهزیستی شهدای انقلاب و گفت‌وگو با نوجوانان این مجتمع را در نخستین روز سال ۹۳ بسیار تأثیرگذار توصیف کرد و گفت: در این دیدار تعدادی از نوجوانان در خصوص مشکلات خود پس از ترخیص از این مراکز نکاتی را مطرح کردند که برخی از آنها قابل تأمل بود و مسئولان باید در جهت رفع دغدغه‌های این فرزندان کشور اهتمام داشته باشند.

رییس‌جمهوری همچنین با تاکید بر ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ اکرام ایتام در کشور در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ نام گرفته است، گفت: در این راستا باید فرهنگ سرپرستی و تحت تکفل قرار دادن فرزندان و نوزادان بی‌سرپرست را در بین مردم ترویج کنیم تا همه نسبت به انجام این اقدام خداپسندانه ترغیب شوند.

دکتر روحانی با اشاره به روایات و احادیث گوناگون در مورد احسان به ایتام و انجام امور خیریه گفت: باید عواطف مذهبی مردم به سمت انجام اعمال و امور خیر اجتماعی سوق داده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها