امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71261
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۶
تعداد بازدید: 49
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هاشمی رفسنجانی با صدور پیام‌های جداگانه‌ایی درگذشت آیت‌الله سید محمد مهدی دستغیب و ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هاشمی رفسنجانی با صدور پیام‌های جداگانه‌ایی درگذشت آیت‌الله سید محمد مهدی دستغیب و دکتر پاریزی را تسلیت گفت.
متن پیام‌ها بدین شرح است:
 
انالله و انا الیه راجعون
درگذشت عالم ربانی آیت الله سید محمد مهدی دستغیب که عمر پربرکت خود را صرف کسب علوم اسلامی، تربیت شاگرد و خدمت به مردم کرد باعث تاسف و تالم خاطر گردید.

مصیبت ارتحال آن جلیل القدر و از مبارزین قبل از انقلاب را در جوار حضرت امیر المومنین علی (ع)، به مردم شریف استان فارس، عموم علاقمندان، شاگردان و خاندان ایشان تسلیت گفته از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای بازماندگان بویژه بیت معزز ایشان اجر و صبر مسالت می کنم.
اکبر هاشمی رفسنجانی
 
 
انالله و انا الیه راجعون
درگذشت دکتر محمد ابراهیم باستانی پاریزی موجب تاسف و تالم خاطر گردید. بدون تردید ایرانیان هیچگاه نقش این اندیشمند و پژوهشگر تاریخ را که تالیفات، مقالات و کتب متعددی به یادگار گذاشته است فراموش نخواهند کرد. مصیبت وارده را به جامعه دانشگاهی و بزرگان علم و ادب تسلیت گفته از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای بازماندگان بویژه خانواده محترم ایشان اجر و صبر مسالت می کنم.
 
اکبر هاشمی رفسنجانی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها