امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71279
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 59
علی‌اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به روانی ترافیک در جاده‌های استان زنجان اظهار کرد: در حال حاضر مشکل ترافیکی در ...

علی‌اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به روانی ترافیک در جاده‌های استان زنجان اظهار کرد: در حال حاضر مشکل ترافیکی در جاده‌های استان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در اتوبان زنجان ـ قزوین، زنجان ـ تبریز و جاده ترانزیت زنجان بار ترافیک کاهش یافته است، ادامه داد: ترافیک جاده‌های استان روان است و رفت و آمد به سهولت انجام می‌شود.

این مسئول با اشاره به تصادفات روز گذشته در سطح جاده‌های استان تصریح کرد: بیشترین تصادفات استان در روز گذشته به دلیل واژگونی خودرو بوده است.

جانشین رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه خستگی و خواب‌آلودگی علت این واژگونی‌ها بوده است، بیان داشت: از رانندگان در خواست می‌شود در صورت خواب‌آلودگی و خستگی از تردد در جاده‌ها خودداری کنند.

شیرمحمدی با اشاره به اینکه روز گذشته در تصادفات جاده‌های استان دو نفر فوت کردند، بیان داشت: کشته‌شدگان در این تصادفات دو کودک چهار و پنج ساله بوده‌اند.

وی با بیان اینکه علت مرگ این کودکان عدم استفاده از کمربندی ایمنی بوده است، افزود: استفاده از کمربند ایمنی برای همه سرنشینان ضروری است.

این مسئول با اشاره به اینکه این دو تصادف در جاده‌های زنجان به بیجار و اتوبان زنجان به قزوین رخ داده است، بیان داشت: از هموطنان درخواست می‌شود نسبت به استفاده از کمربند ایمنی حساس باشند.

جانشین رئیس پلیس راه استان زنجان بر ضرورت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و افزود: ضروری است رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی امنیت جانی خود و دیگران را تضمین کنند.

شیرمحمدی با اشاره به اینکه پلیس با متخلفان به شدت برخورد می‌کند، بیان داشت: قوانین برای راحتی و آسایش افراد تعریف شده است.
انتهای پیام/73003/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها