امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71287
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، با توجه به اتمام تعطیلات رسمی نوروزی و به پایان رسیدن موج اول سفرها دبیرخانه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اطلاعیه‌ای را ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، با توجه به اتمام تعطیلات رسمی نوروزی و به پایان رسیدن موج اول سفرها دبیرخانه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اطلاعیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:

1-  از دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و واحدهای تابعه استانی مصرانه درخواست می شود بر نحوه خدمات رسانی کلیه پایانه های حمل و نقل، شرکت های حمل و نقل زمینی ، هوایی و ریلی، اماکن خدمات بین راهی و پایگاه های امدادی هلال احمر نظارت دقیق بعمل آورده تا موجبات رضایتمندی مسافران که در این مرحله سفر خود را به پایان رسانده و به شهرهای خود باز می گردند فراهم شود.

2-  آمادگی و هماهنگی ستادهای اجرایی استانها در ارائه خدمات بهینه به مسافران نوروزی و همکاری و مشارکت مردم با خدمتگزاران امر سفر در حد مطلوبی ارزیابی می شود و لازم است نظارت و کنترل موجود بر واحدها و مراکز خدماتی مرتبط با سفر را با قوت فعلی حفظ کنند.

3- باتوجه به تمرکز و تردد پرحجم مسافران در برخی شهرها و مقاصد رایج گردشگری و نظر به وجود جاذبه های دیدنی در سراسر میهن اسلامی، توصیه می شود برنامه ریزی و اطلاع رسانی لازم در خصوص معرفی مناطق کمتر دیده شده و توزیع منطقی سفر در سراسر کشور مد نظر قرار گیرد.

4- ضمن بررسی شکایات و انتقادات واصله در خصوص نحوه عملکرد تاسیسات و موسسات گردشگری برنامه ریزی لازم برای رفع نواقص و ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده در دستور کار قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها