امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71288
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان سمنان، محمدرضا جهان گفت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان سمنان، محمدرضا جهان گفت: در دور اول سفرهای نوروزی تا پایان روز چهارم فروردین، 63 هزار و 902 نفر فرهنگی و غیرفرهنگی از خدمات اسکان مدارس استان سمنان بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه این تعداد نسبت به مدت مشابه نوروز پارسال هفت درصد افزایش دارد، اظهار داشت: این مرحله از اسکان از بیست و هفتم اسفند ماه پارسال آغاز شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان برای مواقع ضروری و به ویژه شرایط سرد شدن هوا تمهیدات خاصی اندیشیده و سالن‌های ورزشی و سایر مکان‌های مناسب را برای اسکان مسافران مهیا کرده است.

جهان یادآور شد: آموزش و پرورش استان سمنان برای اسکان مسافران و به ویژه زائران حرم رضوی که از این استان عبور می‌کنند، یک هزار و 500 کلاس درس در 246 باب مدرسه را در نقاط مختلف آماده و تجهیز کرده است.

وی یادآور شد: اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان سمنان تا سیزدهم فروردین ماه امسال ادامه دارد.
انتهای پیام/2249/ذ/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار