امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71296
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، ابراهیم رضایی‌بابادی صبح امروز به همراه تعدادی از مسئولان استانی از ستادهای ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، ابراهیم رضایی‌بابادی صبح امروز به همراه تعدادی از مسئولان استانی از ستادهای اسکان موقت فرهنگیان در استان کرمانشاه بازدید کرد.

استاندار کرمانشاه در این بازدید اظهار داشت: خدمات گسترده اداره‌کل آموزش و پرورش به فرهنگیان سراسر کشور ستودنی و قابل تقدیر است.

ابراهیم رضایی‌بابادی با بیان اینکه دیگر دستگاه‌ها نیز باید خدمات ارزنده‌ای را به مسافران نوروزی ارائه دهند، خاطرنشان کرد: روند انجام کارها در ستادهای اسکان بسیار خوب و مناسب است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز در این بازدید اظهار داشت: تاکنون بیش از 22 هزار و 432 تن از فرهنگیان کشور وارد کرمانشاه شده و توسط ستادهای اسکان فرهنگیان در اقامتگاه‌ها اسکان داده شده‌اند.

وی با بیان اینکه حضور فرهنگیان در سال‌جاری در استان کرمانشاه بی‌نظیر بوده است، افزود: فرهنگیان با داشتن تمام امکانات رفاهی در ستادهای اسکان، تعطیلات نوروز خود را به‌خوبی سپری می‌کنند.

سلیمان محبی خاطرنشان کرد: استان کرمانشاه به عنوان نگین گردشگری غرب کشور با جاذبه‌های فراوان تاریخی، فرهنگی، باستانی و طبیعی، همه ساله پذیرای خیل عظیمی از فرهنگیان سراسر کشور است.

این مسئول با اشاره به اسکان 3 هزار و 530 خانوار در قالب 16 هزار و 157 تن از فرهنگیان در اقامتگاه‌های استان کرمانشاه، گفت: کرمانشاه تا آخر تعطیلات نوروزی میزبان گردشگران فرهنگی خواهد بود.
انتهای پیام/2700/س20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها