امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71298
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران، دلاور بزرگ‌نیا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران، دلاور بزرگ‌نیا اظهار داشت: از تاریخ 29 اسفند ماه سال گذشته تا سوم فروردین ماه امسال بیش از 58 هزار و 834 نفر از 15 نمایشگاه و بازارچه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی بازدید کردند.

وی گفت: در حال حاضر 415 غرفه در سراسر استان در سطوح مختلف ملی، منطقه‌ای و استانی برای بازدید و خرید سوغات گردشگران برپا شده است.

بزرگ‌نیا با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین نمایشگاه صنایع‌دستی در مازندران با 100 غرفه در شهرستان نوشهر و کوچک‌ترین نمایشگاه با هفت غرفه در شهرستان چالوس فعال است، تصریح کرد: پراکندگی نمایشگاه‌های صنایع دستی کشور در مازندران تا حدی است که گردشگران به راحتی می‌توانند از این جاذبه فرهنگی کشور بازدید کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران یادآور شد: بازاریابی برای تولیدات صنایع‌دستی مازندران یکی از دغدغه‌های سازمان است که با برپایی چنین نمایشگاه هایی تحقق می‌یابد.

وی برگزاری این نمایشگاه‌ها را بهترین فرصت برای  ورود صنایع‌دستی به کالاهای مصرفی مردم برشمرد و افزود: ایجاد گردش اقتصادی در این هنر و صنعت ملی سبب افزایش کیفیت تولیدات صنایع‌دستی و نوآوری در کار می‌شود.

به گزارش فارس، این نمایشگاه در شهرستان‌های بهشهر، گلوگاه، نکا، ساری، قائمشهر، بابل، بابلسر، سوادکوه، آمل، محمودآباد نوشهر، تنکابن و رامسر قرار دارد.

انتهای پیام/86007/ب/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها