امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7131
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیوید الیوت و پل لاوت با شکایت به دادگاه لس‌آنجلس، مدعی شده‌اند طرح فیلم‌نامه «جی‌آی‌جو‌: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیوید الیوت و پل لاوت با شکایت به دادگاه لس‌آنجلس، مدعی شده‌اند طرح فیلم‌نامه «جی‌آی‌جو‌: تلافی» متعلق به آنهاست.

این دو فیلم‌نامه‌نویس در طرح شکایت خود گفته‌اند کمپانی پارامونت طرح آنها را به سرقت برده و فیلم خود را براساس این طرح تولید کرده است.

الیوت و لاوت از دادگاه تقاضای 23 میلیون دلار خسارت کرده‌اند و گفته‌اند این مبلغ باید به عنوان غرامت به آنها پرداخت شود.

کمپانی پارامونت دومین قسمت اکشن ماجراجویانه و علمی تخیلی «جی‌آی‌جو» را با همکاری کمپانی متروگلدوین مه‌یر تهیه کرده و به همین دلیل، پای این کمپانی هم به موضوع شکایت کشیده خواهد شد.

رسانه‌های گروهی پس از اعلام شکایت الیوت و لاوت از مسئولان کمپانی پارامونت، این شکایت را یک پوشش خبری کامل داده‌اند.

الیوت و لاوت در درخواست شکایت خود به دادگاه اعلام کرده‌اند دو سال قبل برای نگارش فیلم‌نامه «جی‌آی‌جو: تلافی» دعوت به همکاری شدند. یک فیلم‌نامه‌نویس دیگر هم در کار نوشتن این فیلم‌نامه همکاری داشت.

این دو می‌گویند در دفترچه فیلم‌نامه اولیه فیلم هم نام آنها به عنوان فیلم‌نامه‌نویس آمده اما پس از آن، هیچ خبری از دستمزد و مسائل معنوی مربوط به آن نشد. الیوت و لاوت می‌گویند پس از پایان کار فیلم‌نامه، مسئولان کمپانی پارامونت به هیچ یک از تماش‌های آنها پاسخ نداده‌اند و این دو احساس می‌کنند در این وضعیت، سوژه و طرح آنها به سرقت رفته است.

در سایت‌های سینمایی، نام این دو فیلم‌نامه‌نویس در بخش همکاران فیلم‌نامه‌نویس نیامده و نام دو فیلم‌‌نامه‌نویس دیگر ذکر شده است.

سخن‌گوی کمپانی پارامونت هنوز در رابطه با این شکایت، موضع‌گیری نکرده و رسانه‌های گروهی منتظر نوع واکنش مسئولان این کمپانی نسبت به این شکایت هستند.

«جی‌آی‌جو: تلافی» با بازی دواین جانسن، چانینگ تاتوم و بروس ویلیس اواسط ماه جاری مارس سال جاری میلادی به روی پرده سینماهای جهان رفت.

این فیلم به کارگردانی جان‌ام‌پو فیلم‌ساز کره‌ای تبار سینما، 119 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد، هزینه تولید این اکشن ماجراجویانه، حدود 130 میلیون دلار بوده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها