امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71357
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
حسن یاردوستی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به فعالیت‌های نیروی انتظامی از آغاز طرح نوروزی تا امروز اظهار کرد: جهت تامین امنیت ...

حسن یاردوستی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به فعالیت‌های نیروی انتظامی از آغاز طرح نوروزی تا امروز اظهار کرد: جهت تامین امنیت بیشتر مسافران نوروزی و جلوگیری از تخلفات با همکاری شهرداری اصفهان اقدام به اسکان یگان امداد نیروی انتظامی در باغ فدک کردیم.

وی ادامه داد: با استقرار مامورین نیروی انتظامی در باغ فدک شاهد تخلف در این مکان نبوده‌ایم و خوشبختانه امنیت به صورت کامل در این مکان حاکم بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان یادآور شد: میزان ارتکاب جرم امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته به شدت کاهش داشته است.

وی یادآور شد: امسال برای تامین امنیت مسافران نوروزی اقدامات فراوان و متنوعی انجام گرفته است که خوشبختانه با اجرای این طرح‌ها هم به کاهش تخلفات کمک شده و هم رضایت مردم را کسب کرده‌ایم.

یاردوستی تاکید کرد: مامورین انتظامی در نقاط شلوغ و پرتردد شهر و همچنین اماکن تاریخی در حال گشت زنی بوده و با متخلفان و مجرمانی که قصد بر هم زدن آرامش و ارتکاب جرم داشته باشند به طور قاطع برخورد می‌کنند.

وی تصریح کرد: به منظور تامین بیشتر امنیت، کاهش ترافیک و حضور بیشتر ماموران در تمام نقاط شهر اقدام به راه‌اندازی گشت دوچرخه‌سوار در سطح شهر کرده‌ایم.

انتهای پیام/63028/ک20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار