امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71374
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری الجزیره، مقامات استرالیا روز سه‌شنبه اعلام کردند که عملیات جستجوی هوایی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری الجزیره، مقامات استرالیا روز سه‌شنبه اعلام کردند که عملیات جستجوی هوایی و دریایی هواپیمای ناپدید شده مالزیایی به دلیل شرایط نامساعد آب‌وهوایی متوقف شده است.

این سخنان ساعاتی پس از آن مطرح شد که «نجیب عبدالرزاق» نخست وزیر مالزی تاکید کرد که هواپیمای مالزیایی در جنوب اقیانوس هند سقوط کرده است. این سخنان عبدالرزاق باعث شد تا نزدیکان قربانیان این حادثه در برابر سفارت مالزی در چین تظاهرات کنند.

مقامات امداد و نجات استرالیا اعلام کردند که شرایط آب‌وهوایی بد و امواج بلند سبب شد تا عملیات جستجوی هواپیمای ناپدید شده مالزیایی که از بیش از دو هفته پیش آغاز شده بود متوقف شود.

گروه امنیت دریایی استرالیا اعلام کرد که باد و باران شدید به هواپیما اجازه پرواز ایمن را نمی‌دهد. همین موضوع باعث شد تا کشتی‌های استرالیا مجبور شوند از منطقه‌ای که اجسام احتمالی بقایای هواپیمای ناپدید شده در آنجا رویت شده را ترک کنند.

منطقه‌ای که جستجوها در  آن انجام می‌شود 2500 کیلومتر با جنوب غرب بند برث استرالیا فاصله دارد. این منطقه چندین هزار مایل با مسیر پروازی هواپیمای مالزیایی فاصله داشته و از کم ترددترین مناطق جهان به شمار می‌آید.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار