امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71378
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عناصر مسلح وابسته به گروه تروریستی القاعده که در مناطق مختلف استان ادلب ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عناصر مسلح وابسته به گروه تروریستی القاعده که در مناطق مختلف استان ادلب پراکنده هستند، همچنان به هدف قرار دادن اهالی روستاها و شهرک‌های این استان به ویژه مناطقی که حامی نظام و ارتش سوریه هستند، ادامه می‌دهند.

در همین راستا روز گذشته یکی از گروه‌های تروریستی وابسته به جبهه النصره موسوم به «عقاب‌های شام» به روستای «باب الله» در ریف ادلب حمله کرد.

اما اهالی این شهرک ضمن مقابله با حمله تکفیری‌های جبهه النصره 17 نفر از آنها را به هلاکت رسانده و 4 نفر آنها را به اسارت گرفته و یک دستگاه خودرو مجهز به تیربار سنگین این گروه تروریستی را ضبط کردند.

منابع محلی درباره این حمله در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تاکید کردند: عناصر مسلح پس از ناکامی در حمله به روستا و مواجه شدن با مقاومت اهالی، آن را به شدت به محاصره درآورده‌ و مانع ورود و خروج اهالی و وارد شدن مواد غذایی به آن می‌شوند.

در همین راستا گزارش شده که نیروهای ارتش سوریه برای در هم شکستن این محاصره وارد عمل شده و تجمعات این گروه تروریستی را هدف قرار داده و شماری از آنها را به هلاکت رساندند.

همچنین گزارش شده که ارتش سوریه عناصر مسلحی را هدف قرار داد که تلاش داشتند، از مزارع شهرک «قمیناس» به سمت یکی از مناطق مسکونی شهر ادلب در جنوب شرقی این شهر پیشروی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار