امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71412
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اهالی استان «اسکندرون» که تحت اشغال ترکیه است، علیه سیاست‌های «رجب طیب ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اهالی استان «اسکندرون» که تحت اشغال ترکیه است، علیه سیاست‌های «رجب طیب اردوغان»، نخست وزیر این کشور مبنی بر دخالت ترکیه در بحران سوریه تظاهرات کردند.

این تظاهر کنندگان خشمگین راه آمبولانس‌های ترکی که در حال انتقال عناصر مجروح گروه تروریستی جبهه النصره و رساندن آنها به بیمارستان‌های میدانی و دیگر بیمارستان‌های ترکیه بودند، را سد کردند.

آنها همچنین با بستن بزرگراه بین المللی و مرزی اسکندرون به کسب و بالعکس که اسکندرون را به شهرک «ییلاداغ» مرتبط می‌کند، تلاش کردند، مانع رساندن تجهیزات نظامی به گروه‌های تروریستی جبهه النصره و عبور آمبولانس‌ها برای انتقال تروریست‌های مجروح النصره به پشت جبهه درگیری‌ها شدند.

براساس اطلاعات به دست آمده، مسئولان ارسال کمک‌های نظامی و آمبولانس‌ها مجبور شدند، با تغییر مسیر خود کمک‌های امدادی و نظامی خود را از منطقه «آلتن اوز» به گروه‌های مسلح برسانند.

روز سه‌شنبه مناطق مختلف ترکیه از جمله انتاکیه و هاتای در اعتراض به سیاست‌های حزب حاکم عدالت و توسعه به رهبری رجب طیب اردوغان در قبال سوریه و اعلام همبستگی با مردم سوریه تظاهرات کردند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها