امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۱۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71424
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 73
«ریما رامین‌فر» در گفت‌و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره تغییر شخصیت هما از پایتخت اول تا سری سوم آن گفت: شخصیت هما در سه سری سریال پایتخت ...

«ریما رامین‌فر» در گفت‌و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره تغییر شخصیت هما از پایتخت اول تا سری سوم آن گفت: شخصیت هما در سه سری سریال پایتخت فقط یک روند را طی می‌کند و همچنان یک زن بسیار صبور، با گذشت و خانواده دوست است.

وی درباره اعمال نظر بازیگران در مجموعه پایتخت نیز توضیح داد: وقتی قصه‌ای به ما به عنوان بازیگر پیشنهاد می‌شود و ما آن را می‌پذیریم قطعا یکسری پیشنهادها برای بهتر شدن نقش ارائه می‌دهیم. اما اینکه این نظرات چقدر می‌تواند در روند قصه تاثیرگذار باشد و اعمال شود، به نظر نهایی نویسنده بستگی دارد.

وی با بیان اینکه هفته اول نوروز درگیر تصویربرداری سریال پایتخت است، اظهارداشت: فعلا درگیر کار هستیم و فکر کنم تا چند روز دیگر هم در لوکیشن باشیم. البته خانواده‌ام کار را نگاه می‌کنند. ضمن اینکه پسرم برایم شرط گذاشته که دیگر نباید در سری چهارم پایتخت بازی کنم چون بازیگری برای مادران کار بسیار سختی است. این بازیگر درباره مواجهه با منتقدان سریال پایتخت نیز عنوان داشت: تا به حال با کسانی که کار را نقد کنند، برخورد نداشته‌ام. به نظرم یک دسته که سریال رادوست ندارند؛ آن را نمی‌بینند و آنهایی که می‌بینند همه خوششان می‌آید.

وی در پایان تاکید کرد که سلیقه تیم سازنده پایتخت خیلی خوب است. همه خیلی سختکوش هستند به ویژه سیروس مقدم و محسن تنابنده که تلاش می‌کنند سریال در هر سری برای مخاطبان نو و بکر باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار