امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71425
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین صفری مدیر اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره فعالیت‌های ستاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین صفری مدیر اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره فعالیت‌های ستاد اجرایی در نمایشگاه گفت: ستاد اجرایی در سال جدید از تاریخ دوم فروردین در محل مصلی تهران استقرار یافته است و فعالیت‌هایی خود را آغاز کرده است. 

وی افزود: بر اساس جدول زمان‌بندی از تاریخ 24 اسفند 1392، فعالیت‌های اجرایی نمایشگاه در محل مصلی آغاز شد. در ابتدا کارهای زیرساختی نمایشگاه انجام شد و مسیر برق‌رسانی بخش‌های مختلف نمایشگاه از خیابان شهید بهشتی تا بزرگراه رسالت در دستور کار قرار گرفت. از 24 اسفند تا به امروز این کار ادامه داشته است و هم اکنون زیر ساخت برق نمایشگاه آماده بهره‌برداری است. همچنین تجهیزات مورد نیاز برق نیز در محل مصلی قرار گرفته‌اند.

صفری از استقرار بخش پشتیبانی در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: بخش پشتیبانی نمایشگاه که تامین کننده نیازهای نمایشگاه است نیز در محل مصلی مستقر شده تا در بدو ورود کمیته‌ها به نمایشگاه بتوانیم نیازهای آن‌ها را بر طرف کنیم.

مدیر اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران درباره غرفه‌سازی بخش‌های مختلف نمایشگاه نیز گفت: بر اساس جدول زمان‌بندی، پیمانکاران مربوطه اقلام و اجناس غرفه‌سازی را در محل مصلی ذخیره کرده‌اند و از امروز کار دیواره‌سازی و پیکره بندی آغاز می‌شود.

صفری همچنین از ساخت سازه گمرک در نمایشگاه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بخش بین‌الملل به صورت یکپارچه در نمایشگاه قرار دارد، در حال استقرار سازه گمرک نمایشگاه هستیم تا در روزهای آینده بتوانیم کتاب‌های خارجی را در این بخش مستقر کنیم.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها