امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71427
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مراحل تصویربرداری مینی سریال «نیلی تر از مهتاب» به تهیه کنندگی سعید مرادی و محمدعلی تفکر و کارگردانی محسن ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مراحل تصویربرداری مینی سریال «نیلی تر از مهتاب» به تهیه کنندگی سعید مرادی و محمدعلی تفکر و کارگردانی محسن یوسفی آخرین روز سال 92 به پایان رسید.

مجموعه 6 قسمتی «نیلی تر از مهتاب» کاری از گروه فیلم های تلویزیونی شبکه سه سیماست که به قلم مهرداد نیکنام نوشته شده است. این سریال که ویژه ایام فاطمیه از این شبکه به پخش می رسد، داستان جوانی به نام امین است که به دلیل اختلاف با پدر خود از منصبش عزل شده و در ادامه می فهمد که فرد دیگری درصدد جایگزین شدن است. در طی این کندوکاو ها همچنین پی به رازی برده و در این مسیر با ماجراهایی رو به رو می شود.

جمشید مشایخی، حمیدرضا پگاه، سعید نیکپور، رحیم نوروزی، عمار تفتی، بهناز جعفری، روناک یونسی، آتش تقی پور، مینا جعفرزاده، مینا نوروزی، سوگل طهماسبی، وحید شیخ زاده و... گروه بازیگران این مجموعه تلویزیونی را تشکیل می دهند.

آخرین سکانس های مربوط به این مینی سریال 29 اسفندماه92 و پس از 29 روز تصویربرداری مستمر در منطقه مرادآباد واقع در اتوبان همت تصویربرداری شد. در این سکانس های پایانی بازیگرانی چون جمشید مشایخی، حمید رضا پگاه، سعید نیکپور، رحیم نوروزی، بهناز جعفری، روناک یونسی و عمار تفتی مقابل دوربین به ایفای نقش پرداختند.

مینی سریال «نیلی تر از مهتاب» کاری از گروه فیلم های تلویزیونی شبکه سه سیماست که پخش آن در 6 قسمت 40 دقیقه ای از 16 فروردین ماه 93 ساعت 20.45 دقیقه از این شبکه آغاز می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها