امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7143
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 276
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»‌، گرامیداشت روز اسناد ملی و میراث مکتوب امروز با حضور اسحاق صلاحی رئیس سازمان اسناد و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»‌، گرامیداشت روز اسناد ملی و میراث مکتوب امروز با حضور اسحاق صلاحی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیت‌الله علی رازینی معاون حقوقی قوه قضاییه و جمعی از مسئولان نهادها و سازمان‌های کشور در سالن همایش‌های کتابخانه ملی ایران برپا شد.

در این مراسم از آیت‌الله علی رازینی معاون حقوقی قوه قضاییه، سیدمرتضی بختیاری وزیر دادگستری، صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی، محمدحسین طریقت منفرد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رمضان محسن‌پور معاون پارلمانی وزارت بهداشت به عنوان دستگا‌ه‌های برتر در مدیریت اسناد تجلیل به عمل آمد.

در ادامه نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خانواده سیدالعراقین اهداکننده مجموعه کتاب به کتابخانه ملی و بیژن و مهرداد بدیع از بنیاد ژاله اصفهانی به دلیل اهدای مجموعه سند به این کتابخانه تجلیل به عمل آورد.

در این مراسم نیز از موسی‌الرضا دهقانی مشاور معاونت اسناد کتابخانه ملی، صدیقه روحی مدیرکل حفاظت و نگهداری، فریبا فرزام مشاور رئیس سازمان، سعیده اکبری داریان مدیر منابع دیجیتال، علیرضا نیک‌نژاد مدیرکل تدارکات و خدمات عمومی و معصومه‌السادات میرپوریان اداره کل نسخ خطی تجلیل به عمل آمد.

در پایان این مراسم از عنایت‌الله سالاریان مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به دلیل ارائه خدمات شایسته در این کتابخانه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها