امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71444
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی نت، در حال حاضر دولت آمریکا در حال بررسی و ارائه طرحی طی ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی نت، در حال حاضر دولت آمریکا در حال بررسی و ارائه طرحی طی هفته جاری است تا بر اساس این قانون برخی از فعالیت های جنجالی آژانس امنیت ملی این کشور را در زمینه جاسوسی از حریم خصوصی شهروندان این کشور محدود کند.

طی ماه های اخیر در پی فرار ادوارد اسنودن، کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا، و افشای بسیاری از فعالیت های این آژانس علیه شهروندان آمریکایی، فشارها در زمینه کنترل این سازمان و همچنین سازمان سیا بر روی دولت این کشور افزایش یافته است.

بسیاری از فعالان آزادی های مدنی، شرکت های فناوری، و بسیاری از حقوقدانان و قانونگذاران این کشور در پی افشاگری های اسنودن، فعالیت هایی را برای فشار بر باراک اوباما برای متوقف و یا محدود کردن این فعالیت های جاسوسی  آغاز کرده اند.

بنا به گزارش منابع آگاه، احتمالا این اصلاحات در مورد بند 215 فعالیت های آژانس امنیت ملی آمریکا و برنامه پریزم است که در مورد جاسوسی و ضبط حجم بالایی از اطلاعات و مکالمات شخصی شهروندان این کشور است.

بسیاری از فعالین آزادی های مدنی از اقدام اوباما علیه بند 215 این آژانس حمایت کرده اند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها