امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71450
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 30
علی‌ اوسط هاشمی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در زاهدان ضمن محکومیت به شهادت رساندن مرزبان ایرانی اظهار داشت:  انتظار می‎رود کسانی که در راستای ...

علی‌ اوسط هاشمی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در زاهدان ضمن محکومیت به شهادت رساندن مرزبان ایرانی اظهار داشت:  انتظار می‎رود کسانی که در راستای حقوق بشر حرکت می‌کنند امروز با همان برجستگی به دفاع از حقوق مرزبانان ایرانی بپردازند و بتوانند به نوعی فشارهای سیاسی خودشان را از طرق هایی که خود بهتر می‎دانند به نوعی اعمال کنند که راه را بر اینگونه رفتارهای ضد بشری دشوار کنند تا باور مردمان را به خود جلب کنند. 

نگاه تبعیض‌آمیز مدعیان حقوق بشر برای همگان آشکار شد

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: امروز از روی عملکرد سازمان‌های مدعی حقوق بشر برای انسان‎های آزاده و آنهایی که حق‌جو هستند و به دنبال این هستند که ببینند واقعا حق و حقیقت و آزادگی چقدر از دید جهانیان ارزشمند است، نوع نگاه تبعیض‌آمیز این نهادها برای حق‌جویان و حق‌طلبان به خوبی آشکار شد.

این مسئول اذعان داشت: هم اکنون نگاه بدبینانه به همچین نهادهایی که ادعای ایفای رفتار بین‎‌المللی در راستای حقوق انسانی را بر زبان جاری می‎کنند، افزایش یافته است.

گروهک‌های تروریستی بازیگر جریانات سرویس‎های منطقه هستند

وی با بیان اینکه ما که در این مدت متاسفانه نقش و نگاهی را از سوی مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر ندیده‎ایم که در این مسیر بتوانند خودی نشان بدهند، در زمینه صحنه‌گردانان گروهک‌های تروریستی بیان کرد: مطمئنا گروهک‌های تروریستی؛ بازیگر جریانات سرویس‎های منطقه هستند و گرنه امکان ندارد گروهکی در منطقه باشد و در این امنیت سیر کند.

هاشمی ادامه داد: به هر حال ما هم اگر به خوبی به وظیفه انسانی خود واقف نبودیم قطعا همین مشکلات برای کشور همسایه ممکن بود پیش بیاید اما ما به این راحتی به گروهی اجازه نمی‎دهیم که باعث آزار برای انسان‎ها باشند و به همین راحتی امنیت را از انسان‎ها سلب کند.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: بر این باوریم که عقبه این گروه‎ها و جریانات سرویس‎هایی هستند که اینها را بازیگر و نقش‎آفرین خود با یک سری جیره‌خواری‎ها در منطقه قرار داده‌اند.

با همکاری مراجع مردمی به آینده 4 مرزبان ایرانی خوشبین هستیم

وی در زمینه آخرین اقدامات برای آزادی مرزبانان ایرانی اضافه کرد: اقدامات خوبی در دست بوده و هست به هر حال هم در سطح عالی  نقش‎های خوبی ایفا شده و هم در بخش منطقه‎ای مسئولان امنیتی اقداماتی را داشته‌اند.

هاشمی اذعان داشت: نقش گروه‎های مرجع مردمی را هم در این دوره داریم که با وجود اینها به آینده امیدواریم.

استاندار سیستان و بلوچستان در پایان گفت: با همکاری مردم، به سرنوشت مابقی اسرایی که هم اکنون در دست اشرار هستند، خوشبین هستیم.
انتهای پیام/75004/ط40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها