امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 18
۰۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 715
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 370
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»‌ امروز اولین پرواز تهران ـ کویت که توسط یک شرکت هواپیمایی داخلی مدیریت می‌شود، از فرودگاه امام ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»‌ امروز اولین پرواز تهران ـ کویت که توسط یک شرکت هواپیمایی داخلی مدیریت می‌شود، از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد کویت راه‌اندازی شد.

پیش از این در مسیرهایی نظیر مشهد ـ کویت، شیراز ـ کویت و اصفهان ـ کویت پروازهایی توسط شرکت‌های هواپیمایی داخلی وجود داشت، اما از تهران به کویت پروازی توسط شرکت‌های هواپیمایی داخلی انجام نمی‌شد و تنها شرکت هواپیمایی «الکویتیه» هفته‌ای دو پرواز از فرودگاه امام به کویت داشت.

این پرواز شرکت هواپیمایی ماهان به کویت ساعت 9 صبح امروز به وقت تهران، فرودگاه امام خمینی (ره) را به مقصد کویت ترک کرد و سپس در ساعت 13:50 از کویت به فرودگاه امام خمینی (ره) بازگشت.

در مراسم استقبال از این پرواز، مرتضی دهقان، مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، مجدی احمد الظفیری، سفیر کویت، فلاح الحجرف، کاردار سفارت کویت و تنی چند از مقامات دو کشور حضور داشتند.

شماره پرواز این هواپیما در مسیر رفت 1186 و در مسیر برگشت 1189 بود؛ این هواپیمای ایرباس 310، تعداد 160 مسافر را از کویت در مسیر برگشت به تهران منتقل کرد.

در رأس مسافران این پرواز، هانی شمس «نماینده مجلس کویت»، جاسم اشکانی «نماینده خط هوایی کویت» و تنی چند از مقامات حمل و نقل هوایی و سیاسی کویت حضور داشتند.

بنابراین گزارش این پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می گیرد و با توجه به پروازهای قبلی تهران به کویت درحال حاضر 4 پرواز هفتگی در این مسیر انجام می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها