امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71536
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
محسن بیگلری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: شعار «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» بسیار بجا و نشان از درایت بالای رهبر ...

محسن بیگلری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: شعار «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» بسیار بجا و نشان از درایت بالای رهبر معظم انقلاب است.

وی با تقسیم شعار امسال به دو بخش، گفت: نگاهی به نامگذاری‌های چند ساله اخیر نشان می‌دهد مسئله اقتصاد همواره به عنوان یکی از دغدغه‌های ایشان مطرح بوده است.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس تصریح کرد: این شعارها ابتدا با «اصلاح الگوی مصرف» آغاز شد و سپس در ادامه روند تکاملی به خود گرفت.

بیگلری خاطرنشان کرد: مشکلات موجود اقتصادی بر کسی پوشیده نیست و رهبر معظم انقلاب نیز با رصد دقیق این مشکلات خواستار توجه و اهتمام بیش از پیش همگان در مسئله اقتصاد شده‌اند.

وی اظهار کرد: همانگونه که می‌دانید، دشمنان فرهنگ و باورهای ملت ایران را نشانه گرفته‌اند و تلاش دارند با برنامه‌های منحط و سیاست‌های ناجوانمردانه ما را آماج حملات خود قرار بدهند.

وی افزود: طرح دو موضوع فرهنگ و اقتصاد در کنار هم در شعار امسال به نوعی مکمل یکدیگر بوده و نشان‌دهنده ارتباط این دو مؤلفه است.

بیگلری با تأکید بر اینکه در حال حاضر شرایط برای تحقق این شعار در جامعه فراهم است، گفت: نکته مهم در این میان عزم جدی و اقتدار ویژه برای به سرانجام رساندن امور در این راستا است.

وی با بیان اینکه باید با باور و اعتقاد اساسی و راستین به این شعار حرکت کرد، گفت: به طور قطع هم مردم و هم مسئولان در این رابطه نقش و وظایف خاص خود را بر عهده دارند.

نماینده مردم شهرستان‌های بانه و سقز در مجلس خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم وزن مسئولیت مدیران و کسانی که مجری این شعار هستند به مراتب بیش از آحاد جامعه است.

بیگلری افزود: مسئولان می‌توانند با بسترسازی برای تحقق شعار سال و به میدان آوردن مردم، گام‌های اساسی بردارند که این مسئله باید به جد مورد توجه قرار داشته باشد.

وی تصریح کرد: ملت ما نیز در زمینه اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و نیز طرح‌های فرهنگی باید هم‌راستا با مسئولان عمل کند تا بهترین نتیجه عاید کشور شود.

وی با تأکید بر اینکه به طور قطع مردم در راستای تحقق شعار سال نهایت تلاش خود را به کار خواهند بست، بار دیگر خواستار عزم جدی در میان مسئولان برای نیل به اهداف نامگذاری امسال شد.

انتهای پیام/79012/ذ30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها