امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71559
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی کشورهای غربی، دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب در ...

عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی کشورهای غربی، دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب در داخل و خارج توطئه‌های بسیاری علیه ملت ایران انجام داده و این دسیسه‌ها همچنان ادامه دارد.

وی افزود: آنها در ابتدا تصور می‌کردند که با حمله نظامی می‌توانند ملت ایران را به زانو درآورده و انتقام خود را از انقلاب اسلامی بگیرند.

نماینده مردم کرج در مجلس افزود: زمانی که دشمنان اسلام و انقلاب در دوران دفاع مقدس و یا ترور چهره‌های شاخص شکست سنگینی را متحمل شدند توطئه‌های خود را از فاز نظامی خارج و در حوزه‌هایی چون اقتصادی و فرهنگی متمرکز کردند.

اکبریان بیان داشت: به همین دلیل شاهد هستیم که طی سالهای اخیر تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای علیه ما طراحی و تحمیل شده و یا اینکه هر لحظه با تهاجم فرهنگی غرب روبرو هستیم.

وی تصریح کرد: بنابر این مهمترین نیاز امروز ما مقابله با توطئه‌های فرهنگی دشمنان و خنثی سازی تحریم‌های اقتصادی است.

نماینده مردم کرج در مجلس با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط رهبری معظم انقلاب اسلامی تحت عنوان سال اقتصاد، فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی، گفت: مقام عظمای ولایت با درک پیامبر‌گونه توطئه‌های دشمنان و مشکلات موجود توان مدیریتی کشور را برای رفع مشکلات اقتصادی و برآورده کردن نیازهای فرهنگی جامعه بسیج کرده و در همین راستا امسال به این نام مزین فرمودند.

اکبریان تأکید کرد: به طور قطع همه مردم و مسئولان موظف هستند که امسال توان خود را برای تحقق منویات مقام عظمای ولایت به میدان آورده و در این چهارچوب برنامه‌ریزی و حرکت کنند.

وی با تأکید بر اینکه مشکلات اقتصادی و فرهنگی موجود ناشی از توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب است، اضافه کرد: ما همچون دوران دفاع مقدس می‌توانیم با وحدت، عزم ملی و حرکت جهادی در این توطئه‌ها غلبه کرده و نظام جمهوری اسلامی را یک گام دیگر به تحقق اهداف و برنامه‌های آن نزدیکتر کنیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در پایان بیان داشت: ملت ایران همواره حامی انقلاب و ولایت بوده و به طور قطع با کار بسیجی‌وار می‌توانند مقابل شبیه‌خون فرهنگی دشمنان ایستادگی کرده و در راستای رفع مشکلات اقتصادی و برآورده کردن نیازهای اقتصادی کشور گامهای بلندی بردارند لذا مسئولان با برنامه‌ریزی صحیح و مدیریت جهادی از توان ملت برای رفع دغدغه‌های ولایت بهترین استفاده را ببرند.
انتهای پیام/2302/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار