امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71580
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
احمد آریایی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اهمیت بخش بهداشت و درمان در هر جامعه‌ای اظهار داشت: برای توسعه در این بخش باید ...

احمد آریایی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اهمیت بخش بهداشت و درمان در هر جامعه‌ای اظهار داشت: برای توسعه در این بخش باید با مدیریت جهادی و برنامه‌ریزی درست وارد عرصه کار و فعالیت شویم.

وی با بیان اینکه باید در بخش بهداشت و درمان نیز کار فرهنگی انجام داد، افزود: در حال حاضر در بخش بهداشت و درمان شاهد ورود تجهیزاتی از خارج کشور هستیم که بیشتر برای درمان است نه پیشگیری.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر دستورات اسلام را در خوردن و آشامیدن و همچنین استفاده از غذای سالم به کار بندیم، شاهد افزایش ضریب سلامتی در جامعه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه باید پزشک خانواده را در سطوح مختلف جامعه فعال کنیم، تأکید کرد: احیای طب گیاهی و طب سنتی به صورت علمی در جهت کاهش وابستگی‌ها نیز باید در برنامه کاری قرار گیرد.

آریایی‌نژاد سبک و سیاق بهداشت و درمان را با تغییر در آموزش‌های پزشکی و پیراپزشکی به سمت افزایش سطح سلامت جامعه به پیش ببریم، تأکید کرد: سیاست‌های بخش بهداشت و درمان باید طوری باشد که اتکا به خارج از کشور را کم کرده و از ظرفیت‌های درون کشور بهره ببریم.

وی در پایان سخنانش گفت: ساختار، مدیریت و برنامه‌ریزی باید به‌گونه‌ای باشد که ما را به اهداف مورد نظر در بحث بهداشت و درمان نزدیک‌تر کند.
انتهای پیام/89002/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار