امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71583
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
سلیمان محبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: با گذشت 6 روز از تعطیلات نوروزی تاکنون پنج هزار و 993 خانوار در محل‌های اسکان ...

سلیمان محبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: با گذشت 6 روز از تعطیلات نوروزی تاکنون پنج هزار و 993 خانوار در محل‌های اسکان موقت که توسط اداره‌کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه مهیا شده اسکان داده‌ شده‌اند.

وی با بیان اینکه این رقم نسبت به سال گذشته با افزایش مناسبی رو به رو بوده است، خاطرنشان کرد: طبق آمارهای موجود 127 خانوار نسبت به سال گذشته بیشتر اسکان یافته‌اند.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، تعداد 28 هزار و 588 نفر در مدارس و اقامتگاه‌ها اسکان یافته‌ که نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است.

وی با بیان اینکه حضور فرهنگیان در سال‌جاری در استان کرمانشاه بی‌نظیر بوده است، افزود: فرهنگیان با داشتن تمام امکانات رفاهی در ستادهای اسکان، تعطیلات نوروز خود را به‌خوبی سپری می‌کنند.

محبی تصریح کرد: استان کرمانشاه به عنوان نگین گردشگری غرب کشور با جاذبه‌های فراوان تاریخی، فرهنگی، باستانی و طبیعی، همه ساله پذیرای خیل عظیمی از فرهنگیان سراسر کشور است. 
انتهای پیام/2700/س10/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها