امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71598
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی این شهر، نماینده هیئت رئیسه و سایر اعضای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی این شهر، نماینده هیئت رئیسه و سایر اعضای ستاد تسهیلات نوروزی این دانشگاه از بیمارستان‌های نمازی، شهید آیت‌الله دستغیب، حضرت علی اصغر(ع) و شهید فقیهی در بازدید کردند.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس نیز از کمپ سلامت تخت جمشید بازدید کرد و توصیه‌های لازم برای ارائه خدمات رایگان صورت گرفت.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس همچنین از پایگاه‌های اورژانس 115 زرقان، تخت جمشید و پل خان و بیمارستان شهید مطهری مرودشت بازدید کرد و مقرر شد تعداد تخت‌های ویژه به‌طور کامل فعال شوند.

بازدید از چهار مدرسه توسط کارشناسان بهداشت محیط از جمله مدرسه رضائی زاده، دبیرستان شهید ملک پور، مدرسه بهزاد زارع، مدرسه احسان، کمپ‌های بوستان پرواز، کوی زهرا، بوستان فضیلت و بوستان رضوی توسط کارشناسان بهداشت محیط و همچنین بازدید از 10 مرکز درمان سوء مصرف مواد توسط کارشناسان حوزه درمان از دیگر اقداماتی بود که برای ارائه خدمات بهتر و حفظ سلامت، توسط فعالان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال جدید انجام شد.

6 مورد راهنمایی بیماران برای تهیه داروی مورد نیاز در حوزه معاونت دارو و غذای این دانشگاه، پی‌گیری هفت مورد شکایت در واحد بهداشت محیط از طریق سامانه 1490، انجام 972 ماموریت شهری و جاده‌ای توسط اورژانس 115 فارس، اخذ 45 مورد پذیرش بیمار در سطح بیمارستان‌های شیراز و شهرستان‌های استان فارس توسط مرکز پایش مراقبت‌های درمانی و رسیدگی به 9 مورد شکایت توسط مرکز پایش مراقبت‌های درمانی از دیگر خدمات این دانشگاه در سال جدید بوده است.
انتهای پیام/2448/ذ
برچسب ها:
آخرین اخبار