امروز : یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 23
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 716
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 385
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» مرتضی دهقان در مراسم برقراری پرواز جدید در مسیر تهران ـ کویت، اظهار داشت: تا پیش از این هفته‌ای 2 ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» مرتضی دهقان در مراسم برقراری پرواز جدید در مسیر تهران ـ کویت، اظهار داشت: تا پیش از این هفته‌ای 2 پرواز تهران به کویت و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی الکویتیه انجام می‌شد.

وی ادامه داد: از امروز هفته‌ای دو پرواز دیگر در روزهای شنبه و چهارشنبه توسط یک شرکت هواپیمایی داخلی به کویت انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه امام خمینی (ره) افزود: با ایجاد این دو خط پروازی از این پس هفته‌ای چهار پرواز به کویت خواهیم داشت.

دهقان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تصریح کرد: هم اکنون سالانه حدود 5 میلیون مسافر از فرودگاه امام (ره) تردد می‌کنند و این فرودگاه به حدود 60 مقصد جهانی توسط 40 شرکت هواپیمایی پرواز دارد.

مدیرکل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با تأکید بر لزوم ارائه خدمات مطلوب به مسافران از جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه امام خمینی (ره) در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران ویژه، از مدیریت مطلوب جایگاه تشریفات اختصاصی‌ قدردانی کرد.

دهقان تصریح کرد: ایجاد فضای عالی برای میهمانان عالی‌رتبه در این جایگاه ویژه، نقطه قوتی برای فرودگاه امام(ره)‌ است.

مدیرکل فرودگاه امام خمینی (ره) اضافه کرد: قطعاً توسعه پروازها بین ایران و کویت به رونق اقتصادی، توریستی و گردشگری بین دو کشور می‌انجامد.

به گزارش فارس در ادامه این مراسم همچنین سفیر کویت، اظهار داشت: مردم ایران و کویت از گذشته ارتباط تنگاتنگ و تعاملات مطلوبی با یکدیگر داشتند و در حال حاضر نیز باید سطح مناسبات دو کشور افزایش یابد.

مجدی احمد الظفیری ادامه داد: یکی از راهکارهای افزایش تعاملات طرفین، برقراری خطوط پروازی مستقیم به پایتخت‌های دو کشور است.

سفیر کویت اضافه کرد: هدف از برقراری این پرواز، استفاده مردم کویت از بسترها و فضاهای زیارتی، بازرگانی، اقتصادی و توریستی کشور ایران است.

وی با تأکید بر اینکه تهران و کویت بر استمرار این پرواز تأکید دارند، یادآور شد: شرکت هواپیمایی ماهان می‌تواند شریکی قدرتمند برای شرکت هواپیمایی آن کشور در این پرواز باشد.

بنابراین گزارش در این مراسم همچنین هانی‌شمس، نماینده مجلس کویت، اظهار داشت: ایجاد خط هوایی بین تهران و کویت به رونق اقتصادی و افزایش تعاملات دو کشور دوست و برادر ایران و کویت می‌انجامد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها