امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71609
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جعفریان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در تعطیلات نوروزی برای بررسی روند خدمت رسانی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جعفریان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در تعطیلات نوروزی برای بررسی روند خدمت رسانی در بیمارستانهای زیر مجموعه این دانشگاه از اورژانس و ICU بیمارستان امام خمینی و مرکز طبی کودکان بازدید کرد. در حاشیه این بازدید وی 3 بیمار خود را که در بخش جراحی، بستری بودند نیز ویزیت کرد.

موقع خروج از اورژانس امام خمینی (ره) همراه یکی از بیماران که پس از مراجعه به 4 بیمارستان نتوانسته بود بیمار خود را بستری نماید، ضمن قدردانی از پذیرش بیمارش در بیمارستان امام خمینی (ره) و رسیدگی به آن، خواستار توجه بیشتر به بیماران در ایام تعطیل شد.

هنگام بازدید دکتر جعفریان از اورژانس مرکز طبی کودکان، پرستاران این بخش، خواستار توجه ویژه به جذب نیروی پرستار در بیمارستان مرکز طبی کودکان شدند.
 جعفریان پس از بازدید از اورژانس امام خمینی (ره) در دیداری صمیمانه پای درد دل رزیدنت ها نشست که عمده مشکلات آنها کمرنگ شدن آموزش در اورژانس به دلیل حجم بالای بیماران و همچنین افزایش کمک هزینه بود.

هنگام خروج رییس دانشگاه از اورژانس مرکز طبی کودکان، پدر یکی از بیماران ضمن قدردانی از دلسوزی و نحوه خدمت رسانی پرسنل، بی اطلاعی همراهان بیمار از روند درمان و صرف وقت زیاد برای ثبت شرح حال بیمار در پرونده را از مشکلات دانست که رییس دانشگاه نیز ثبت فعالیت های درمانی بیماران در پرونده آنها را جزئی از فرآیند درمان و از ضروریات خواند 

همچنین جعفریان در دومین روز فروردین از بیمارستان سینا به عنوان یکی از بیمارستان‌های تخصصی و فوق تخصصی در حوزه تروما در سطح کشور بازدید کرد.

این بیمارستان با توجه به جایگاهی که دارد بسیاری از بیماران تصادفی از نقاط مختلف شهر و حتی شهر های همجوار به این بیمارستان ارجاع شده و در این مرکز درمانی پذیرش می شوند.

همچنین بیمارستان روانپزشکی روزبه، شریعتی و مرکز قلب تهران نیز مورد بازدید جعفریان قرار گرفت تا ارائه خدمات درمانی به مردم در ایام نوروز با مشکلی مواجه نباشد.

همچنین معاونان دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز از بیمارستان‌های آرش، بهرامی، ضیاییان و بهارلو طی چند روز اخیر بازدید کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها