امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71624
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای از امروز تا ساعت 12 فردا وضعیت جوی ...

غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای از امروز تا ساعت 12 فردا وضعیت جوی استان قزوین صاف تا کمی ابری خواهد بود.

وی ادامه داد: از ساعت 12 پنج شنبه هفتم فروردین‌ ماه 93 تا ساعت 12 روز بعد نیز وضعیت جوی استان قزوین صاف تا کمی ابری در اواخر وقت با افزایش ابر و گاهی همراه وزش باد و در ارتفاعات با بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قزوین عنوان کرد: از ساعت 12 جمعه هشتم فروردین‌ ماه سال 93 تا ظهر نهمین روز از سال جدید نیز وضعیت جوی استان قزوین کمی تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد در ارتفاعات با بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

فلاح در خصوص درجه حرارت و میزان بارندگی ایستگاه‌های هواشناسی استان قزوین طی 24 ساعت گذشته ادامه داد: آوج با دمای هوای منفی 1 درجه سانتی‌گراد سردترین و شهر رازمیان با دمای هوای 19 درجه سانتی‌گراد بالای صفر از گرم‌ترین شهرهای استان قزوین بود.

وی تصریح کرد: دمای هوای قزوین نیز در 24 ساعت گذشته بین یک تا 17 درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان بوده است.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قزوین ادامه داد: دمای هوای امروز قزوین با 18 درصد رطوبت بین 5 تا 18 درجه سانتی‌گراد در نوسان است و این دما فردا تا دو درجه افزایش می‌یابد.
انتهای پیام/2667/س20
برچسب ها:
آخرین اخبار