امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71631
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
امین عارف نیا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: طبق جدیدترین آمار از ۲۹ اسفندماه تا ۵ فروردین از کلیه اقامتگاه‌ها شامل هتل‌ها، هتل ...

امین عارف نیا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: طبق جدیدترین آمار از ۲۹ اسفندماه تا ۵ فروردین از کلیه اقامتگاه‌ها شامل هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مهمانپذیرها و کمپ‌های اقامتی ۱۹ میلیون و ۸۹ هزار و ۸۸۲ نفر - شب ثبت شده است.

وی افزود: آمار اقامت فقط در روز پنجم فروردین‌ماه ۴ میلیون و ۱۶۲ هزار و ۶۴۳ نفر - شب بوده است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی و آمار ستاد هماهنگی خدمات سفر مجموع بازدید از موزه‌ها و اماکن تاریخی را از ۲۹ اسفندماه تا ۵ فروردین‌ماه ۷ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۱۴۶ نفر اعلام کرد و گفت: این آمار تنها مربوط به بلیت‌های فروخته شده است جدا از آمار بلیت‌های تعلق داده شده به ایثارگران، بازنشستگان دارای کارت‌های منزلت و... است.

به گفته عارف نیا، آمار بازدید از موزه‌ها و اماکن تاریخی در روز پنجم فروردین‌ماه یک میلیون و ۸۵۶ هزار و ۶۵۸ نفر بوده است.

وی درباره بازدید از مکان‌های تاریخی اظهار داشت: تنها در روز پنجم فروردین‌ماه تخت جمشید ۷۰ هزار نفر بازدیدکننده، سعدآباد ۵۰ هزار نفر، نیاوران ۱۸ هزار نفر و کاخ گلستان ۷ هزار نفر بازدید کننده داشته است.
انتهای پیام/  
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها