امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71633
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، ترکیدگی گاز در یک منزل مسکونی در شهرک ایثار زنجان ضمن ایجاد انفجار مصدومانی هم داشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، ترکیدگی گاز در یک منزل مسکونی در شهرک ایثار زنجان ضمن ایجاد انفجار مصدومانی هم داشته است و گویا خسارت‌هایی را هم به این منزل وارد کرده است.

در بین ارگان‌های خدمات‌رسان که در محل حادثه حضور یافته بودند معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اعلام ترکیدگی گاز در یکی از شهرک‌های زنجان اظهار داشت: اورژانس هم به مانند دیگر ارگان‌های خدماتی اقدام به اعزام نیرو به محل حادثه کرده است.

مرتضی ترابی که از محل حادثه با خبرنگار فارس صحبت می‌کرد با بیان اینکه اورژانس اقدام به اعزام چهار آمبولانس به محل حادثه کرده است، ادامه داد: سه نفر از مجروحانی که به صورت مستقیم در این حادثه آسیب دیده‌اند به بیمارستان منتقل شده‌اند.

این مسئول اضافه کرد: سه مجروح حادثه ترکیدگی لوله گاز در زنجان از زیر آوار در آورده شده‌اند.

وی با بیان اینکه ترکیدگی لوله گاز در خیابان ایثار روی داده است، ابراز داشت: در این حادثه دو مصدوم دیگر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند که مصدومیت آنها ناشی از شوک حادثه بوده است.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان با اشاره به ویرانی منزل مسکونی در حادثه انفجار گاز گفت: مصدومان این حادثه بدحال نبودند.

 انتهای پیام/2308/ت20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار