امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71635
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسین هاشمی در بازدید از مرکز انتقال خون  استان تهران و پس از اهداء خون در این مرکز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسین هاشمی در بازدید از مرکز انتقال خون  استان تهران و پس از اهداء خون در این مرکز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم استقبال خوبی در ایام نوروز برای اهدا خون به نیازمندان داشته‌اند و امروز نیز صف طولانی از حضور مردم برای این اقدام خیر تشکیل شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اقدامی برای افزایش کادر مرکز انتقال خون کنند تا مردم برای اهدا خون معطل نشوند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه یک پنجم خون کشور در استان تهران تامین می‌شود گفت: بیماران و نیازمندان نمی‌توانند برای دریافت خون صبر کنند و باید تدبیری اندیشه شود تا این خون‌های اهدایی سریعتر به بیماران و نیازمندان برسد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه هر وقت به مردم نیاز باشد آنها با حضور خود این نیاز را مرتفع می‌کنند گفت: مسئولین نیز جزء مردم هستند و باید در این راه تشویق کننده آحاد مردم باشند. و دلنگرانی‌ها را برای ذخیره خون مرتفع کنند.

به گفته هاشمی بهترین عیدی برای بیماران اهدا خون است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار