امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71647
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، مرتضی سمیعی عصر امروز از محل اسکان میهمانان نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان و ستاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، مرتضی سمیعی عصر امروز از محل اسکان میهمانان نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان و ستاد مرکزی و مراکز اسکان موقت میهمانان نوروزی ناحیه یک این استان بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن تشکر از زحمات مدیر و سایر عوامل اجرایی ستاد اسکان، ایجاد مراکز اسکان موقت برای میهمانان نوروزی را از نکات مثبت و قابل توجه گردشگری استان قزوین برشمرد.

سمیعی با بیان اینکه پیش از نوروز برنامه‌ریزی‌های لازم برای اسکان میهمانان نوروزی انجام شده است، افزود: تا به امروز خدمات خوبی در مراکز اسکان استان قزوین به میهمانان نوروزی ارائه شده است.

نقی سیاهکلی مرادی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از روند اسکان موقت و تعداد میهمانان نوروزی بیان کرد: امسال شاهد افزایش مراجعان به محل‌های اسکان نوروزی در ناحیه یک قزوین هستیم.

در ادامه معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین با حضور در مراکز اسکان، ضمن صحبت با میهمانان نوروزی، نظرات آن‌ها را در خصوص رضایت از نحوه پذیرش و برخورد همکاران جویا شد که همگی رضایت داشتند.

در این برنامه سمیعی معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش این استان با حضور در ستاد مرکزی و مراکز اسکان موقت فرهنگیان در ناحیه یک قزوین، از نزدیک روند کار و فعالیت عوامل اجرایی را مورد بررسی قرار داد.
انتهای پیام/77003/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها