امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71649
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، قاسم سمیعی بعد از ظهر امروز در حاشیه برگزاری جشنواره فرهنگ روستاهای بخش مرکزی رامیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، قاسم سمیعی بعد از ظهر امروز در حاشیه برگزاری جشنواره فرهنگ روستاهای بخش مرکزی رامیان در جنگل دلند در گفت‫وگو با خبرنگاران اظهار داشت: رحمانی فضلی در این بازدید تاکید کرد که این برنامه‫ها سال‫های آینده در سطح گسترده‫تری برگزار شوند.

وی افزود: دفتر روستایی استانداری گلستان در نوروز امسال 24 کمپ گردشگری روستایی در ورودی‫های استان، گردشگاه‫ها و مسیر جاده‫های اصلی راه‫اندازی کرده است.

60 جشنواره فرهنگی در روستاهای گلستان برگزار می‫شود

مسئول کمیته گردشگری روستایی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان گلستان خاطرنشان کرد: این کمیته با هماهنگی و حمایت دفتر امور روستایی استانداری در 836 روستای استان نیز راه‫اندازی شده تا در تعطیلات نوروز در خدمت مسافران و گردشگران باشند.

سمیعی یکی دیگر از برنامه‫های دفتر امور روستایی استانداری گلستان را برگزاری 60 جشنواره فرهنگی با عنوان فرهنگ روستا ذکر کرد و ادامه داد: این برنامه‫ها از سوم فروردین ماه جاری آغاز شدند.

به گفته وی، مسابقه والیبال یادواره شهدای روستاهای گرگان، سومین روز بهار در روستای للدوین این شهرستان و مسابقه والیبال روستاهای گرگان و شهرستان‫های اطراف، چهارم ماه جاری در روستای آهنگر محله گرگان برگزار شدند.     ‬‬‬‬‬‬‬

جشنواره‫های فرهنگ روستا با استقبال مسافران نوروزی مواجه شدند

سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان اضافه کرد: جشنواره فرهنگ روستاهای بخش مرکزی آزادشهر و جشنواره فرهنگ روستاهای منطقه کتول در روستای محمدآبادکتول نیز روز پنجم فروردین ماه 1393 برگزار شدند.

سمیعی با اشاره به تجربه موفق این دفتر نسبت به برگزاری جشنواره‫های فرهنگ روستا در نوروز 1392 اظهار داشت: هفتم و هشتم نوروز امسال اوج برگزاری جشنواره‫های فرهنگ روستایی استان گلستان هستند.  

وی اضافه کرد: جشنواره فرهنگ روستاهای بخش مرکزی رامیان نیز با حضور استاندار گلستان و جمع زیادی از مسافران نوروزی در جنگل دلند در حال برگزاری است. 

گلستان توانمندی‫های لازم برای انتخاب شدن به عنوان پایتخت گردشگری روستایی کشور را دارد

مسئول کمیته گردشگری روستایی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان گلستان با ابراز خوشنودی نسبت به استقبال مسافران از جشنواره‫های فرهنگ روستا تاکید کرد: 90 درصد شرکت‫کنندگان در جشنواره فرهنگ روستای محمدآبادکتول، مسافران نوروزی بودند. 

سمیعی از استاندار، معاون عمرانی استاندار، فرمانداران و بخشداران استان گلستان به دلیل حمایت در تشکیل کمیته‫های گردشگری روستایی، کمپ‫های گردشگری روستایی و برگزاری جشنواره‫های فرهنگ روستا و از کارکنان دفتر امور روستایی استانداری، شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران به دلیل تلاش شبانه‫روزی در ارائه خدمت به مسافران تقدیر کرد. 

وی با بیان اینکه استان گلستان به دلیل دارابودن جاذبه‫های متنوع گردشگری و سکونت بیش از 15 قوم و وجود خرده‫فرهنگ‫های مختلف، نگارستان ایران لقب گرفته است، تاکید کرد: گلستان توانمندی‫های لازم برای انتخاب شدن به عنوان پایتخت گردشگری روستایی کشور را دارد.
انتهای پیام/83003/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها