امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7166
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرشید شکرخدایی امروز در یک نشست خبری در محل اتاق بازرگانی ایران گفت: در ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرشید شکرخدایی امروز در یک نشست خبری در محل اتاق بازرگانی ایران گفت: در چهارمین جشنواره ملی بهره‌وری که اول خردادماه با حضور فعالان بخش خصوصی و دولتی برگزار می‌شود، شاخص‌ بهره‌وری بیش از 1060 بنگاه اقتصادی در 31 گروه صنعتی مورد ارزیابی قرار گرفته است و از بین آنها 314 بنگاه به عنوان نامزد وارد مرحله اول جشنواره شده‌اند.

وی افزود: 168 پروژه و فعالیت اقتصادی که از بین بنگاه‌ها به عنوان دارا بودن بهره‌وری لازم انتخاب شده‌اند، در روز بهره‌وری ملی مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

دبیر جشنواره ملی بهره‌وری گفت: به لحاظ گروه‌های صنعتی، تجاری و اقتصادی نسبت به سال گذشته با 28 درصد رشد مواجه بوده است.

وی افزود: به رغم هدف‌گذاری‌های صورت گرفته در هیچ مقطع زمانی به اهداف بهره‌وری دست نیافته‌ایم.

شکرخدایی گفت: مهمترین اهداف برگزاری جشنواره ملی بهره‌وری‌،توسعه نظام جامع سنجش و اندازه‌گیری بهره‌وری، ایفای نقش پیش برنده در افزایش بهره‌وری سازمانها، تشویق بنگاه‌ها برای اندازه‌گیری و تجزیه تحلیل شاخص‌های بهره‌وری، ایجاد ساختارهای اطلاعاتی منابع در سطح بین‌المللی و شناسایی از بهره‌ور ترین و پرتلاش‌ترین بنگاه‌ها است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار