امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71661
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیشکک، برخی از نمایندگان مجلس قزاقستان از جمله «آلدان اسماعیل» و «بخیتبیک اسماگول» ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیشکک، برخی از نمایندگان مجلس قزاقستان از جمله «آلدان اسماعیل» و «بخیتبیک اسماگول» بیانیه‌ای را در مورد مسدود کردن یکی از شبکه‌های اینترنتی که در آن دانش‌آموزان مدارس قزاقستان با همجنس‌گرایان آشنا شده و از طریق این شبکه اقدام به انتشار اطلاعات برای دوستان خود می‌کنند، خطاب به دادستان کل و نخست‌وزیر این کشور ارسال کردند.

به نقل از پایگاه خبری «آلتون اردا»، نمایندگان پارلمان قزاقستان در این رابطه تصریح کردند که تبلیغ این اعمال غیراخلاقی به آینده این کشور و  سلامت نسل جدید قزاقستان آسیب می‌رساند به طوری که بنا بر گفته‌ها در قزاقستان ایجاد کلوپ‌های همجنس‌گرایی آسان‌تر از کلوپ‌ها و مجموعه‌های ملی‌گرایانه است که به طور قطع مورد مخالفت برخی نمایندگان و اقشار این کشور است.

این نمایندگان معتقدند که چنین آموزش‌های غیراخلاقی گناه محسوب شده و باید اجازه داد تا کودکان در محیطی سالم رشد کنند و تبلیغ این اعمال در بین افراد نابالغ که اطلاعات چندانی ندارند کار اشتباهی است.

شبکه مذکور اقدام به ترویج همجنس‌گرایی در بین کودکان و نوجوانان قزاقستان کرده که این مسئله موجب نگرانی خانواده‌ها و برخی شخصیت‌های این کشور شده است.

این مسئله در حالی است که نمایندگان مجلس قزاقستان به دنبال آن هستند که تبلیغ این اقدامات غیراخلاقی را با انجام اصلاحات در قانون ازدواج و خانواده در این کشور، ممنوع سازند.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها