امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71670
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه‌های آمریکایی گزارش داد‌ه‌اند که سه مامور پلیس مخفی آمریکا که مسئولیت حفاظت از رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه‌های آمریکایی گزارش داد‌ه‌اند که سه مامور پلیس مخفی آمریکا که مسئولیت حفاظت از رئیس جمهور امریکا را داشتند به دلیل مصرف بیش از حد مشروبات الکلی و مستی در هلند به آمریکا بازگردانده شدند.

منابع آگاه به واشنگتن پست گفته‌اند که این سه محافظ شبانه در آمستردام به بیرون رفته و مشروبات الکی مصرف کرده بودند و یکی از آنها در حالت مستی در راهرو هتل به خواب رفته بود.

کارکنان هتل پس از پیدا کردن محافظ اوباما در حالت مستی و غیرهشیار، این موضوع را به سفارت آمریکا در هلند اطلاع دادند.

این 3 مامور از محافظان پیش‌رو بوده و صبح یکشنبه قبل از ورود اوباما به هلند این موضوع اتفاق افتاده است. سفارت آمریکا هم این موضوع را به اطلاع مدیران پلیس مخفی آمریکا رساندند.

«اد دونوان»، سخنگوی پلیس مخفی آمریکا عصر روز سه شنبه این موضوع را تایید کرد و گفت که این سه نفر به دلیل موارد انضباطی به آمریکا بازگردانده شدند. وی درباره جزییات این ماجرا چیزی نگفت.

این اولین بار نیست که پلیس مخفی آمریکا با رسوایی‌هایی از این دست و حتی بدتر مواجه می‌شود و به همین دلیل در تلاش برای بازسازی وجهه خود نزد افکار عمومی است.

در سال 2013، دو مامور مخفی آمریکایی از تیم امنیتی باراک اوباما به دلیل اتهامات مربوط به آزار جنسی و سوء رفتار حذف شدند.

در سال 2012 نیز در جریان سفر آقای اوباما به کلمبیا، چند تن از محافظان او به دلیل رسوایی جنسی اخراج شدند. این افراد به خاطر درگیری با روسپی‌ها و دخالت پلیس محلی به آمریکا بازگردانده شدند.

پلیس مخفی آمریکا مسئول حفظ جان رئیس جمهوری و شخصیت های عالی رتبه است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها