امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7168
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 162
«فرهاد دهنوی» تهیه‌کننده و سردبیر برنامه رادیویی «یک پذیرایی ساده» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، درباره این برنامه رادیویی توضیح داد: ...

«فرهاد دهنوی» تهیه‌کننده و سردبیر برنامه رادیویی «یک پذیرایی ساده» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، درباره این برنامه رادیویی توضیح داد: سیاست‌مداران همواره افرادی هستند که زندگی خصوصی آنها برای مردم عادی جامعه از جذابیت بالایی برخوردار است و البته همواره شایعاتی هم پیرامون زندگی آنها وجود دارد.

وی ادامه داد: مثلا برخی فکر می‌کنند که سیاست‌مداران زندگی شخصی ویژه‌ای دارند، پولشان از پارو بالا می رود و یا همسرانشان برای خرید به جاهای خاصی می‌روند و حتی مغازه برایشان قرق می‌شود. در حالی که در اثر مواقع این طور نیست.

دهنوی اظهارداشت: ما در برنامه «یک پذیرایی ساده» هر هفته به منزل یکی از سیاستمدارها می‌رویم و با او و همسرش و یا فرزندش گفت‌وگو می‌کنیم. قصدمان هم شفاف‌سازی درباره زندگی این قشر از جامعه است که همواره زندگی خصوصی‌شان جزو مواردی بوده که به آن پرداخته نشده است.

وی گفت: این برنامه با اجرای «احمد توکلی» روی آنتن می‌رود و جمعه‌ها ساعت ۱۹ زمان پخش آن است.

وی توضیح داد: تا به حال مصاحبه با آقای غفوری‌فرد روی آنتن رفته و در هفته‌های آتی مصاحبه با اسدالله بادام‌چیان، همسرش و دامادش را خواهیم داشت. همچنین مصاحبه با آقای باهنر نیز انجام شده است.

وی گفت: در این برنامه که هماهنگی آن برعهده مریم قربان‌علی‌نژاد است، مردم با زوایای پنهان زندگی سیاستمداران که معمولا آماج شایعات هستند آشنا می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها