امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71713
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پس از آزاد سازی مناطق و شهرهای تحت تصرف گروه‌های مسلح تکفیری بسیاری از جنایات ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پس از آزاد سازی مناطق و شهرهای تحت تصرف گروه‌های مسلح تکفیری بسیاری از جنایات این گروه‌ها در آنها برملا و افشا شد که از جمله این جنایات هتک حرمت کلیساهای این مناطق بود.

تصاویر زیر تفاوت تعامل دو گروه در سوریه را نشان می‌دهد، یک طرف گروه‌های تکفیری مسلحی که مدعی اجرای شریعت و آوردن آزادی و دموکراسی برای مردم سوریه هستند و طرف دیگر ارتش سوریه و رزمندگان حزب الله.

در 2 تصویر اول تعامل گروه‌های تکفیری‌ جبهه النصره با یکی از کلیساهای شهر مرزی «کسب» را نشان می‌دهد. در تصویر اول یکی از تکفیری‌های النصره صلیب یکی از کلیساهای این شهر را تخریب می‌کند و در تصویر دوم عناصر تکفیری صلیب‌های این کلیسا را به زیر می‌کشند تا آن را تبدیل به مسجد کنند.

اما 3 تصویر بعدی پیغام یکی از رزمندگان حزب الله روی دیوارهای یکی از کلیساهای «یبرود»، در منطقه «القلمون» در ریف دمشف را نشان می‌دهد که نوشته است:

«به برکت خون شهدای حزب الله این کلیسا آزاد شد .. سلام بر مریم عذرا (ع) .. سلام بر حسین و مسیح (ع) .. اسلام + مسیحیت = حزب الله .. حزب الله در خدمت مسیحیت».

 

تصاویر

 

انتهای پیام/ز

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها