امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71729
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «شهر دقیانوس» در گروه ترجمه و زیرنویس سیمای فرانسوی شبکه سحر به اتمام رسیده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «شهر دقیانوس» در گروه ترجمه و زیرنویس سیمای فرانسوی شبکه سحر به اتمام رسیده و آماده پخش است.

مجموعه تلویزیونی «شهر دقیانوس» به سرپرستی زیرنویس کبری ملیحی برای مخاطبان سیمای فرانسوی این شبکه زیرنویس شده و در انتظار پخش است.

ترجمه متون «شهر دقیانوس» را النا انگیزی به فرانسوی برعهده داشته و آناهید همپارتیان ویرایش متون ترجمه شده را انجام داده است. اپراتور زیرنویس «شهر دقیانوس» کبری ملیحی بوده است.

سریال «شهر دقیانوس» که به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی ناصر عنصری بر اساس فیلمنامه ای از بیژن میرباقری و محمدرضا هاشمی تولید شده است، داستان جوانی است که باید جسد پدرش را برای دفن به جیرفت ببرد و آنجا اتفاقهایی برای او و خانواده‌اش می‌افتد. این مجموعه محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک  سیما است.

سام درخشانی، عاطفه نوری، کامران تفتی، نگار فروزنده، محمد صادقی، نصر فخری، ساغر عزیزی، محمد ربانیپور، مژگان ترانه، کرامت رود ساز و با حضور محمود پاک نیت، سیاوش طهمورث، محمد مطیع، انوشیروان ارجمند، حسن جوهرچی و… بازیگرانی هستند که در این مجموعه جلوی دوربین رفته اند.

مجموعه تلویزیونی «شهر دقیانوس» در 16 قسمت 41 دقیقه ای برای پخش از سیمای فرانسوی شبکه بین المللی سحر به فرانسوی زیرنویس شده و به زودی در جدول پخش این سیما قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار