امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71740
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز(6 فروردین ماه) به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز(6 فروردین ماه) به همراه جمعی از مدیران کمیته‌های نمایشگاه از مصلی تهران بازدید کرد.  
در این بازدید صالحی از بخش‌های مختلف نمایشگاه دیدن کرد و در جریان مراحل مختلف آماده سازی نمایشگاه قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، سید عباس صالحی در این بازدید از بخش‌های آموزشی، عمومی، دانشگاهی، خدمات رفاهی و فعالیت‌های جنبی در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب دیدار کرد. 
همچنین در این بازدید معاون امور فرهنگی با پیمانکاران بخش‌های مختلف نمایشگاه  دیدار کرد و در جریان برنامه‌های آن‌ها قرار گرفت.
 
 


 

در این دیدار محمد اله‌یاری  معاون فرهنگی و اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران، حسین صفری مدیر اجرایی نمایشگاه، محمودرضا برازش مشاور رئیس نمایشگاه ، مجید صحاف مدیر برنامه‌های جنبی، سید مهدی جعفری مدیر روابط عمومی، محسن نصرالله مدیر کمیته پشتیبانی و مصطفی وکیل مدیر کمیته مالی حضور داشتند.
 
بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود. 
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها